Nákupný košík
Ks Cena / Ks Cena spolu Dostupnosť
x

S-RACE®

Sublimačný papier S-RACE VIVID 120

Sublimačný papier novej generácie

Formát:

Kód: VIVID120
Počet kusov:

Dostupnosť: ✉️

       Ako prvý na Slovensku Vám prinášame tento nový revolučný výrobok. Sublimačný papier S-RACE VIVID 120 ktorý predstavuje obrovský technologický skok vpred.

       Nemecká spoločnosť S-RACE® je vďaka svojej priekopníckej špičkovej technológii vo svojej lige výrobcov úplne sama. Spoločnosť vyvinula hrubý mikroporézny povlak papiera ktorý spolu so špeciálne navrhnutým papierom funguje ako dokonalý prijímač tlačeného atramentu. Táto jedinečná kompozícia s vysokou priepustnosťou vzduchu poskytuje papieru schopnosť rýchlo a presne absorbovať atrament. Atrament uzavretý v mikropóroch sa potom uvoľnuje presne v tej polohe, v ktorej bol vytlačený čo umožňuje dokonalú ostrosť čiar a podrobnú reprodukciu.

       Bežné sublimačné papiere majú technológiu „napučiavania“. Napučiavajúce povlaky sú tenšie a majú zníženú priepustnosť pre vzduch. Atrament leží na ich povrchu a spôsobuje, že povlak jeho nasávaním napučiava, čo samozrejme vedie k roztekaniu a výrazne pomalšiemu sušeniu. Navyše bežné sublimačné papiere vďaka svojej „napučiavacej“ technológii logicky, podliehajú deformácii, S papierom S-RACE VIVID 120 vám tento problém odpadá.

 

      Princíp fungovania papierov S-RACE VIVID 120 v troch jednoduchých krokoch.

Papier S-RACE VIVID 120  je  rovnako vhodný na textil a aj na tvrdé predmety. Úplne perfektný však bude pre potláčanie panelov z vysokým rozlíšením (napr.  Chromalux ) kde sa jeho revolučná technológia prejaví najviac.

  • Počet listov: 100.0
  • Hmotnosť na jednotku plochy 120,0 g / m²
  • Formát: DIN A4, A3
  • Vonkajší povrch: MATT