Nákupný košík
Ks Cena / Ks Zľava % Cena spolu
x

Rezacie plottre Signexpert

Rezacie plottre Signexpert možno porovnávať s modelmi mnohých renomovaných výrobcov, ako Graphtec, Roland alebo GCC. S istotou môžeme povedať, že oproti uvedeným značkám plottre Signexpert nezaostávajú čo do presnosti rezu ani schopnosti rezať drobné objekty. Okrem bezchybného hardvéru sú totiž vybavené rezacím softvérom z dielne spoločnosti Future Corporation, ktorý patrí k tomu najlepšiemu, čo sa v danej oblasti na planéte ponúka. Future Corporation poskytuje softverové riešenia pre také spoločnosti ako Summa, Mimaki, Seiko, Canon alebo Epson  a v danej cenovej kategórii plottrov po takomto kalibri žiadny z výrobcov zatiaľ nesiahol.

Z hľadiska hardvéru, oproti spomínanej konkurencii, plottre SIgnexpert poskytujú možnosť vyššieho prítlaku (až do 500 gramov). Každý plotter je už v základnej výbave dodávaný vrátane stojanu, koša a spomenutého, časovo neobmedzeného, rezacieho softvéru, ku ktorému je pripravených 10 videotutoriálov.

Za štyri roky distribúcie sme na trh uviedli viac ako 70 rezacích plotrov tejto značky a množstvo reklamácií a servisných zásahov je rovné nule. Sklad náhradných dielov je za uvedené obdobie v podstate nezmenený.