Nákupný košík
Ks Cena / Ks Zľava % Cena spolu
x

Technológia fotokryštálov


Kód: UV crystals

Viac informácii: info@signexpert.skO technológii:

Jedná sa o výrobu kryštálov do ktorých je možné vložiť ľubovoľný obrázok. Technológia je na našom trhu veľmi málo rozšírená a poskytuje priestor pre podnikanie.
Tlačí sa na špecialny film obyčajnou atramentovou tlačiarňou. Film sa zalieva do UV lepidla medzi dve sklenené časti. Konzistencia lepidla umožňuje zamedziť vzniku bublín. Lepidlo sa vytvrdzuje v UV peci.
Doba prípravy do 10minút.

Obrázok je nenápadne umiestnený v sklenenom kryštále kde s využitím lomu svetla a skutočnosti že biela farba v obrázku je nahradená priesvitnou vznikajú veľmi atraktívne darčekové predmety a prezenty v kvalitnom prevedení. Sklenené predmety sú dodávané z kvalitného skla s vysokým obsahom olova (s veľkou objemovou hmotnosťou)

Malé predmety (kľúčenky, prívesky) je možné využiť rôznymi spôsobmi ako prezenty alebo predávať ako  suveníry v turistických lokalitách - napríklad pri jaskyniach, zámkoch, rôznych prírodných a historických atrakciách. Je ich možné ponúkať so zodpovedajúcim motívom pri rôznych spoločenských udalostiach, náboženských udalostiach (púť, návšteva pápeža, ....)

Väčšie predmety, niektoré aj relatívne drahé a hodnotné, sú vhodné ako exkluzívny prezent pre najlepších obchodných partnerov alebo ako rodinné suveníry z dovolenky. Technológia je rýchla a je možné vyhotoviť kryštál napríklad pre zákazníka na dovolenke, na počkanie z jeho vlastnej fotografie, prípadne fotomontážou, vyrobiť kryštál s rodinnou fotografiou v pozadí s končiarmi Vysokých Tatier.

Raz vidieť je lepšie ako 100 krát čítať. Pozrite si video: http://media.signexpert.sk/UVcrystals/photocrystals.mp4

 

 

 

Vaša správa bola úspešne odoslaná! Ďakujeme.
Vašu správu sa nepodarilo odoslať.
Skontrolujte prosím vyplnené polia a skúste to znova.
Meno:
E-mail:
Telefónne číslo:
Loading